Prekių grąžinimo sąlygos

 

Žemiau aprašytos prekių grąžinimo galimybės ir sąlygos

 

  1. Jūs turite teisę savo užsakymą anuliuoti, atsiųsdami el.parduotuvės elektroninio pašto adresu info@slapiosnosys.lt apie tai pranešimą kartu su užsakymo numeriu. Pranešimą galite pateikti parašydami mums: Kontaktai
  2. Pirkėjas turi teisę grąžinti arba pakeisti prekę tiek pat kainuojančia kita preke nenurodydamas priežasties per 14 dienų nuo prekės gavimo. Tam Pirkėjas turi pateikti Pardavėjui atitinkamo turinio pareiškimą (pareiškime nurodyti Pirkėjo vardą ir pavardę, pirkimo datą ir užsakymo Nr.) elektroniniu paštu info@slapiosnosys.lt ir po to grąžinti slapiosnosys el.parduotuvei užsakytą prekę ne vėliau kaip per 14 dienų po to, kai pateikė pareiškimą dėl atsisakymo.
  3. Norėdami atsisakyti sutarties, galite susisiekti su mumis el.paštu info@slapiosnosys.lt. Grąžinama prekė negali būti naudota (prekės tinkamumą galima išbandyti ir naudoti susipažinimo tikslu) ir/ar sugadinta.
  4. Prekėms, kurių negalima grąžinti (1. pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintoms prekėms, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekėms, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms, 2. greitai gendančioms prekėms ar prekėms, kurių galiojimo laikas yra trumpas, 3. supakuotoms prekėms, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių, 4. prekėms, kurios po pristatymo dėl savo pobūdžio neatskiriamai susimaišo su kitais daiktais) 14 dienų grąžinimo teisė negalioja.
  5. Anuliuojant užsakymą arba atsisakant sutarties, pinigai už prekę grąžinami pervedant į tą pačią atsiskaitomąją sąskaitą, iš kurios buvo sumokėta už prekę, per 14 dienų po to, kai Pardavėjas gavo grąžinamą prekę.
  6. Grąžinama prekė negali būti naudota ar sugadinta ir turi būti originalioje pakuotėje. Norint pasinaudoti grąžinimo teise ir grąžinimo atveju gauti kompensaciją, reikia prekės pakuotę atidaryti atsargiai, jos nepažeidžiant. Susipažinimui su preke pakuotę reikia naudoti būdu, reikalingu įsitikinti, kad daiktas yra, susipažinti su jo savybėmis ir funkcija.
  7. Grąžinama prekė privalo būti tos pačios komplektacijos, t. y. turėti visus prekės pakuotėje buvusius daiktus (informacinius lankstinukus, laisvas detales ir t.t.). Jei prekė įsigyta akcijos metu, t. y. prie prekės yra pridėta kokia nors prekė, Jūs turite grąžinti visą komplektą (visas prekes).
  8. Pirkėjas padengia su prekės grąžinimu susijusias tiesiogines išlaidas (pašto išlaidas), jei su Pardavėju nėra sutarta kitaip.

Prekių grąžinimo formą galite atsisiųsti čia: Grąžinimo aktas