Kelparen funkcinis skanėstas šunų dantų valymui, 30 lazdelių

17.50

( 0 Atsiliepimai )

„Kelparen“ dantų lazdelės yra vienintelis produktas rinkoje, kuriame veikliosios medžiagos derinamos su mechaniniu valymu.

Sandėliuojama: Sandėlis nr. 2

Out of Stock.

Pranešti apie papildymą?


Aprašymas

Kelparen funkcinis skanėstas – Sveikiems dantims, dantenoms ir geram burnos kvapui

Šunų ir kačių dažnai pamirštama problema yra dantų akmenys, apnašos ir blogas burnos kvapas.
Tai dažnai sukelia periodontitą, dantų apnašų susidarymą ar dantų netekimą, kurie yra labai skausmingi, komplikuoti ir sunkiai gydomi.

Kodėl gyvūno burnoje atsiranda problemų?
Bakterijos, maisto atliekos ir cheminės medžiagos seilėse nusėda ant kačių ir šunų dantų. Šios medžiagos kartu sukuria apnašas, sudarančias dangas ant dantų. Laikui bėgant apnašų sluoksnis sutirštėja ir prie jo prisijungia kitos rūšies bakterijos, kurios gali patekti po dantenomis. Dėl to atsiranda uždegimas aplink dantis ir gali atsirasti „kišenės“ dantenose, kur gali susikaupti maisto šiukšlių. Be bakterijų, kalcis taip pat nusėda dantų apnašose ir laikui bėgant virsta dantų akmenimis. Dantų akmenys yra labai porėti, prie jų lengvai prilimpa kitos bakterijos ir apnašos. Jei dantų akmenų sluoksnis yra storas, jis dirgina dantenas ir sukelia dantenų uždegimą. Šalutinis šio proceso poveikis yra labai blogas kvapas, kurį sukelia bakterijos ir maisto atliekos.

Kelparen – dantų ir dantenų problemų prevencijai

Kelparen dantų lazdelės buvo sukurtos siekiant suteikti naminių gyvūnėlių savininkams kuo efektyvesnį produktą, panaudojant veikliųjų medžiagų sinergiją ir mechaninį valymą, siekiant išspręsti gyvūnų burnos ertmių problemas.

Apsaugo nuo apnašų susidarymo ir dantų akmenų, pašalina ir užkertą blogą burnos kvapą, apsaugo nuo periodentito ir dantenų uždegimo, sumažina dantenų paraudimą ir ramina sudirgintas gleivines

Trigubas „Kelparen“ efektas

Dantų lazdelės yra vienintelis produktas rinkoje, kuriame veikliosios medžiagos derinamos su mechaniniu valymu.

Hialurono rūgštis: ramina dantenas
Natūralus čiulptukas. Ramina ir padeda gydyti sudirgintas dantenas. Burnoje jis apsaugo nuo dantenų uždegimo ir dantenų bei periodontito vystymosi.
Jūrų dumbliai: pašalina apnašas ir blogą burnos kvapą
Ascophyllum nodosum yra jūros dumbliai, turintys unikalių medžiagų, kurios keičia seilių sudėtį. Jis veiksmingai slopina blogą burnos kvapą, apsaugo nuo apnašų susidarymo ir minkština dantų akmenis.

Dantų lazdelės: mechaninis valymas

Kramtomos želatinos lazdelės mechaniškai nuvalo apnašas ir raukšles nuo dantų paviršiaus.
Poveikis patikrintas atliekant nepriklausomą tyrimą. Produkto veiksmingumas buvo išbandytas bendradarbiaujant su veterinarais. Tyrime dalyvavo 30 šunų, kurie du mėnesius nuolat vartojo Kelparen. Po mėnesio 85% atvejų blogas burnos kvapas labai sumažėjo. Po dviejų mėnesių gydymo dantų apnašos sumažėjo 76% atvejų, o dantų apnašos – 62% atvejų. Veterinarai taip pat pastebėjo, kad gleivinės patinimas atslūgsta ir sumažėja dantenų paraudimas. Kai kuriais atvejais pažeistos dantenos nebekraujuoja savaime.

Papildoma informacija

Svoris 0.05 kg
Gamintojas

Savybė

Užsakymo surinkimo ir paruošimo
pristatymui laikas

Sandėlis nr.1 (0-3 d.d.)
Sandėlis nr.2 (0-1 d.d.)
Sandėlis nr.3 (0-1 d.d.)
Sandėlis nr.4 (1-3 d.d.)
Sandėlis nr.5 (0-2 d.d.)
Sandėlis nr.6 (0-2 d.d.)

Paruoštą užsakymą pristatome per 1-2 d.d. priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Atsiliepimai

0.0 Įvertinimas Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Palikti atsiliepimą

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kelparen funkcinis skanėstas šunų dantų valymui, 30 lazdelių”