TRUE INSTINCT HIGH MEAT Suaugusioms katėms su vištų mėsa

4.9662.39

( 0 Atsiliepimai )

Sandėlis nr. 2

Šis kačių ėdalas yra gaminamas iš aukščiausios kokybės nukaulintos mėsos kartu su pasirinktu natūralių vaisių, daržovių ir augalų mišiniu visavertei mitybai.Aprašymas

True Instinct® HIGH MEAT kačių maistas visavertei ir subalansuotai mitybai, įkvėptas kačių protėvių. Šis kačių ėdalas yra gaminamas iš aukščiausios kokybės nukaulintos mėsos kartu su pasirinktu natūralių vaisių, daržovių ir augalų mišiniu, kad būtų užtikrinta tokia pat instinktyvi mityba kaip ir gamtoje.

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS BALTYMAI

Su nukaulinta laisvai laikomų vištų mėsa kaip pirmu ingredientu.

ENERGIJA AKTYVIAM GYVENIMUI

Pašaras su dideliu energijos ir baltymų kiekiu pritaikytas aktyviam gyvenimo būdui.

PRITAIKYTAS KAČIŲ MITYBAI

Sudėties pagrindą sudaro didelis mėsos kiekis, be grūdų ir mažai angliavandenių (ne daugiau kaip 20% be azotinių medžiagų), kad atitiktų instinktyvią kačių mitybą.

BE GRUDŲ IR GLIUTENO

Sudėtyje nėra grūdų, su gerai virškinamų angliavandenių šaltiniu, bulvėmis, žirneliais ir avinžirniais.

PAGERINTAS METABOLIZMAS

Didelis kiekis baltymų, iš pasirinktos mėsos, kartu su kokybiškomis daržovėmis ir vaisiais, pagerina metabolizmą, palaiko raumeninę masę ir gerina kūno kondiciją.

IMUNINEI SISTEMAI

Didelis antioksidantų (vitamino E, C, seleno), cinko ir baltymų kiekis palaiko sveiką imuninę sistemą.

SUDĖTIS: Neapdorota vištiena be kaulų* (33%), vištienos miltai (33%), džiovinti žirniai*, gyvuliniai riebalai* (6%) (konservuoti su natūraliais tokoferoliais), žirnių miltai*, džiovintos bulvės*, baltymų hidrolizatas (2,5%), džiovintos trūkažolės (cikorijos) šaknis*, avinžirniai*, žuvų taukai (0,5 proc.), mineralai, džiovinti obuoliai*, džiovintos morkos*, džiovintos pomidorų sultys*, džiovinti brokoliai*, džiovinti raudoni vaisiai*, džiovintos rudadumbliai*, džiovinti moliūgai*, džiovinti rozmarinai*. *Natūralūs ingredientai.

MAISTO PRIEDAI, kg: Vitaminas A: 30000 TV; vitaminas D3: 2000 TV; vitaminas E: 410 mg; vitaminas C: 350 mg; geležies sulfato monohidratas: 260 mg (Fe: 86 mg); kalio jodidas: 1,9 mg (I: 1,4 mg); vario sulfato pentahidratas: 33 mg (Cu: 8,8 mg); mangano sulfato monohidratas: 123 mg (Mn: 40 mg); cinko sulfato monohidratas: 240 mg (Zn: 88 mg); natrio selenitas: 0,24 mg (Se: 0,11 mg). Su natūraliais antioksidantais.

ANALITINĖ SUDĖTIS: Baltymai 40.0%, riebalai 21.0%, žalia ląsteliena 2.5%, neorganinės medžiagos 7.5%, omega3 0.3%, omega6 3.0%

Papildoma informacija

Skonis

Gamintojas

Pakuotė

1 kg, 300 g, 7 kg

Savybė

Pristatymo laikai

Sandėlis nr.1 (1-2 d.d.)
Sandėlis nr.2 (1-2 d.d.)
Sandėlis nr.3 (1-2 d.d.)
Sandėlis nr.4 (2-4 d.d.)
Sandėlis nr.5 (2-3 d.d.)
Sandėlis nr.6 (1-2 d.d.)

Atsiliepimai

0.0 Average Rating Rated ( 0 Review )

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Submit Review

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “TRUE INSTINCT HIGH MEAT Suaugusioms katėms su vištų mėsa”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.